אודות


 
התכשיט שישמור עלייך
קולקציית תכשיטים הכרתיים לחיזוק המהות והניצוץ שבך
שמי כלנית ואני מעצבת תכשיטים הכרתיים מזה 10 שנים, חורטת משפטים הכרתיים(מלשון הכרה שזה חיבור למערכת ההכרתית בתוכנו) שמסייעים להתחבר פנימה למהות הפנימית, ולאפשר התבוננות ועבודה עצמית כשיעור שעלינו ללמוד.
יצרתי את התכשיטים האלה שמתאימים בדיוק לזמנים הללו; תכשיטים שמחזקים את האנרגיה ומחברים כל אישה למקום החזק שבה, מקום שמזכיר לה את הניצוץ המהותי שלה בכדי לדייק עם עצמה ועם סובביה.
הרי כולנו קונות מתנות לחברים ולמשפחה אבל מה עם לקנות תכשיט בשבילנו ולפנק את עצמנו עם תכשיט מעצים? אחרי הכל, האנרגיה הגבוהה שלך תעשה טוב גם לסביבה שלך.
התכשיטים שנעשים בעבודת יד מחושבת מעוצבים בהשראה שאני מקבלת בחיבור לחיות,  שמחה ושקט, עם התכווננות ורצון ליצור תכשיט מלא בצבעוניות ויופי שיזכיר לכל אחד ואחת מקום חזק ומלא בעוצמה ויופי בתוכם.
 תכשיטים הכרתיים נקראו כך בהשראת שיטת חשיבה הכרתית של ימימה אביטל זצ"ל, אשר לימדה בעבר מאות תלמידים על נפש האדם ומלמדת אותם כיצד להשתחרר מחסימות והרגלים אשר מקשים עלינו בחיי היום יום. כתלמידת תורתה של ימימה, אני רוצה להעניק ללקוחות תכשיטים אליהם יתחברו תוך כדי בחירת משפט מפתח מתורת ימימה ומעוד מקורות, כזה העוזר להתחבר פנימה, למקום החזק הנמצא בכל אחד ואחת.
 התכשיטים העשויים פליז ומצופים בזהב, חלקם גם עשויים בכסף וזהב מלא, תלוי בדגם, חלקם בנויים כך שהם סגורים ונפתחים הצידה ובתוכם הכלי, מה שמאפשר תחושת הגנה וסודיות כשעליהם חרוטים משפטי המפתח. לדוגמא: קבלת עצמך קבלת המתרחש קבלת החיים, מקבלת עצמי, תרפי ותתרפאי, קשובה לליבה תמצא תשובתה, כי ביציבותך כוחך, כל המתרחש מתרחש לתיקוני, ויהי אור, כל יום כבראשית.
ניתן לפנות אליי בכל שאלה והתייעצות לגבי דגם משפט וצבע.